
Teach Meaisín Bróidnéireachta Ceann WONYO Deisce 2
Meiriceá Theas Díol te WONYO Deasc 2 Meaisín Bróidnéireachta Ceann Q401 Fáilte cuairt ar mhonarcha wonyo ag am ar bith! Téigh i dteagmháil le Ellen: 008613249433095 Díol te Tá an meaisín bróidnéireachta WONYO Desktop 2 ceann bróidnéireachta meaisín nua-ard-dheisce Ard-Bróidnéireachta deisce, is féidir leis na cosa meaisín a bhaint ...
- Seachadadh Fast
- Dearbhú cáilíochta
- 24/7 Seirbhís do Chustaiméirí
Réamhrá Táirgí
Meiriceá Theas Díol te WONYO Deasc 2 Meaisín Bróidnéireachta Ceann Q401
Fáilte cuairt a thabhairt ar mhonarcha wonyo ag am ar bith!
Déan teagmháil le Ellen: 008613249433095
Is é an praghas meaisín Bróidnéireachta WONYO Desktop 2 head Is é ceann meaisín nua Ard-Bróidnéireachta deisce Stíl nua, is féidir leis na cosa meaisín a bhaint as, agus cuir an ceann meaisín ar an deasc le hobair. Mar sin, tá an meaisín seo oiriúnach le húsáid sa bhaile chomh maith, tá an meaisín an-bheag, ní dramhaíolaíonn tú go leor spáis.
Pointí díola te: 1. Meaisín Bróidnéireachta Deisce ar féidir Spás a shábháil
2. Meaisín Bróidnéireachta Ard Gaoithe a bhfuil Ard-Gaoithe agus Torann íseal aige.
3. Aschur Ardchaighdeáin.
4. Praghas maith.
Físeáin Meaisín: https://www.facebook.com/yang.ellen1988

| Mionsamhail | Q401 |
| Oibríocht | Ríomhairithe |
| Ceann Uimhir | 2 Cheann |
| Uimhir Snáthaide / Dath | 9 |
| Limistéar Bróidnéireachta | 400 * 400mm |
| Méid Inoibrithe | 450 * 450mm |
| Agallamh Ceann | 400mm |
| Deimhniú | CE, SGS |
| Seirbhís Tar éis Díolacháin | Innealtóirí ar fáil d'innealra seirbhíse thar lear |
| iarratas | árasán, caipín, Tléine, éadaigh críochnaithe, lógó, 3D |
| Pacáiste | Cás adhmaid |
| Mótair | Seirbhís agus mótair stepper |
| Bharántas | Barántas 24 mhí teoranta le tacaíocht saoil |
| teanga | 12 teanga |
| Luas | 1000RPM |
| Ríomhaire | Taispeántas LCD 8 orlach agus scáileán tadhaill a léiríonn fuála fíor-ama |
| Frames :( saor in aisce) | 2 shraith fonsaí ar ais ar feadh 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") do gach ceann 2 sraith fonsaí tosaigh de 19cm (7.50 ") do gach ceann 2 shraith fonsaí tosaigh de 15cm (5.90 ") do gach ceann 2 shraith fonsaí tosaigh 12cm (4.70 ") do gach ceann 2 shraith fonsaí tosaigh de 9cm (3.50 ") do gach ceann |
| Ceangaltán cap | (2 fáinne caipín, 1 tiomáint caipín, 1 fráma caipín) do gach ceann |
| Fráma flat | 1 Fráma Sash: 81cm x 48cm (32 "x 19") do 2 cheann |
| Rothaí cosanta | áirítear le haghaidh gluaiseacht éasca an mheaisín |
| Lámhleabhar oibríochta | Leagan Béarla agus Fraincis, is féidir teangacha eile a chur leis |
| Windbin Winder | San áireamh |
| Bosca uirlisí | yes, le snáthaidí, cómhalartóirí, braiteoir, bobbin ... |
Ceangaltán Cap san áireamh
Gléasanna Roghnacha:
| Gléas sequin aonair: shuiteáil ar an dá thaobh den cheann (an chéad snáthaid nó snáthaid deiridh) | Gléas simplí coiling / cording: shuiteáil ar an dá thaobh den cheann (an chéad snáthaid nó snáthaid deiridh) |
| Ocht in aon gléas amháin: shuiteáil ar fhrámaí fonsa (bróidnéireacht ar phóca, sock, ect) | Gléas feistithe simplí: shuiteáil ar an dá thaobh den cheann (an chéad snáthaid nó snáthaid deiridh) |
| Feiste leadránach: shuiteáil ar gach snáthaid | gléas seasamh léasair: shuiteáil ar gach meaisín ceann amháin |
Pacáil agus Seachadadh
Téarma seachadta: Tógann táirgeadh thart ar 15 lá, long laistigh de 7-10 lá tar éis íocaíocht 100% a fháil
Téarma íocaíochta: 30% TT réamhíocaíocht roimh tháirgeadh, 70% TT cothromaíocht eile roimh loingseoireacht.
Ár Seirbhís
1. Tá ár nInnealtóirí ar fáil chun freastal thar lear
2.Baoine: 24méid le haghaidh meaisín iomlán, uasghrádú 36 mí saor in aisce le haghaidh córas rialaithe.
3.Train1or 2 innealtóirí do chustaiméirí saor in aisce, ach ba chóir na costais taistil (ticéid le teacht agus imeacht) ar chustaiméirí;
4. Is é an tréimhse bharánta, mar shampla teip meaisín, fadhb cáilíochta, cothabháil saor in aisce.
Ní chuimsíonn an tseirbhís fachtóirí daonna nó comhshaoil, roinn faillí custaiméirí agus soláthairtí
5. Ba cheart do chustaiméirí gach táille a ghlacadh le haghaidh seirbhíse ar an láthair tar éis tréimhse bharánta a bheith níos mó ná sin.
Aiseolas do Chustaiméirí: 
Cuardaigh gníomhaire ar fud an domhain!
Teagmháil: Ellen Yang Uasal ( 008613249433095)
Branda: WONYO
OEM / ODM glactha
Glactar le TT / Cárta Creidmheasa / Echecking
Bogearraí digiteach / Oiliúint saor in aisce / 3 bliana bharántas / Seirbhís Oversea ar fáil
Is féidir praghas a chaibidil!
Clibeanna Te: Hot Sale WONYO Desktop 2 Head Bróidnéireacht Machine, an tSín, monaróirí, soláthraithe, monarcha, athbhreithnithe, saor, praghas, a cheannach, ar díol
Gan Fhaisnéis
Gan Fhaisnéis
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

Aonair Head Hat T Shirt Meaisín cording Bróidnéireac...
-

Ceann Gaoithe Aonair Luas 15 Meaisín Bróidnéireachta...
-

Inaistrithe 1 Ceann 6/9 Dathanna Bróidnéireachta Mea...
-

Sola yá ñä máquina encargo bordado pa ar bordado ar ...
-

Tapa 2 cabezal ne T xayu bordado máquina
-

Máquina ar bordado monograma 8 yá ñä mextha velocida...

