Réimse Oibre Mór Meaisín Bróidnéireachta Ríomhairithe Le 12 Snáthaide
Ar mhaith leat na táirgí bróidnéireachta is galánta agus íogair a tháirgeadh? Tugann Wanyang Technology anois na 8 cinn is feidhmiúla duit 9 12 15 snáthaidí cothrom t-léine praghas meaisín bróidnéireachta ríomhairithe sa tSín ar díol óna mhonarcha gairmiúil. Táimid ag soláthar ní amháin an meaisín bróidnéireacht cáilíochta is fearr ach freisin na seirbhísí is fearr.
- Seachadadh Fast
- Dearbhú cáilíochta
- 24/7 Seirbhís do Chustaiméirí
Réamhrá Táirgí
Maidir le WONYO
Bunaíodh cuideachta meaisín bróidnéireachta WONYO i 2009. Ón tús, tá muid tiomanta do thaighde agus d'fhorbairt meaisín bróidnéireachta. Go dtí seo, tá úinéireacht againn ar mheaisín bróidnéireachta téipeála, meaisín bróidnéireachta priontála, meaisín bróidnéireachta caipín aon-cheann, meaisín bróidnéireachta ilcheann agus araile.

Cur síos ar an Táirge






| Mionsamhail | WY1201CML |
| Feidhm | Bróidnéireacht caipín/tléine/árasán/3d |
| Coinníoll | Nua |
| Ceann | 1 cloigeann |
| Snáthaidí | 12 shnáthaid |
| Limistéar bróidnéireachta | 500*1200mm |
| Branda | WONYO |
| Luas uasta | 1000 R.P.M |
| Córas rialaithe | 8 Scáileán Tadhaill orlach |
| Teanga | 16 Teanga |
| Bearradh snáithe | Uathoibríoch scamhadh |
| Buntáiste | Seachadadh Fast |
| Cumhacht | 150W |
| Tuarascáil Tástála Meaisín | Ar choinníoll |
| Físeán Amach-cigireacht | Ar choinníoll |
| Pacáil | Cás Adhmaid |
| Toisí Foriomlána | 153*113*135cm |
| Meáchan | 283 Kg |
| Áit Tionscnaimh | Guangdong, an tSín |
| Seirbhís Tar éis Díolacháin | Ar choinníoll |
| Bharántas | 3 bliana |
Gabhálais

Samplaí

Aiseolas Custaiméirí

Pacáil & Seachadadh

Glaoigh orainn

Clibeanna Te: limistéar oibre mór meaisín bróidnéireachta ríomhairithe le 12 snáthaidí, an tSín, monaróirí, soláthraithe, monarcha, léirmheasanna, saor, praghas, a cheannach, ar díol
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

An Meaisín Bróidnéireachta 1 Ceann 9 Nnánaidí is Fea...
-

Meaisín Bróidnéireachta agus Fuála Teaghlaigh Ríomha...
-

Bróidnéireacht Meaisín T-Léine Dhigitigh Dhigiteacha...
-

Meaisín Bróidnéireachta agus Fuála
-

Éasca Oibriú Meaisín Bróidnéireachta Snáthaide Ceann...
-

Mórcheantar 1 Ceann Meaisín Bróidnéireachta Uathoibr...






