
2 Ceann 15 Meaisín Bróidnéireachta Ard Gaoithe Níosail WY1502CH
2 Ceann Meaisín Bróidnéireachta Ardluais Féachana le haghaidh caipín, tléinte, éadaigh críochnaithe, seaicéad, éadaí leathair, mála, bróga, bead, sequin, cording, chenille, leadránach, bróidnéireacht árasán. 2 meaisín bróidnéireachta ceann caipitil le snáthaidí 15/12 le díol. Físeáin Meaisín: https://www.facebook.com/yang.ellen1988 Nua ...
- Seachadadh Fast
- Dearbhú cáilíochta
- 24/7 Seirbhís do Chustaiméirí
Réamhrá Táirgí
2 Ceann 15 Snáthaidí Meaisín Bróidnéireachta Ardluais WY1502CH
Inmholta le haghaidh caipín, tléinte, éadaigh críochnaithe, seaicéad, éadaí leathair, mála, bróga, bead, sequin, cording, chenille, leadránach, bróidnéireacht árasán. 2 meaisín bróidnéireachta ceann caipitil le snáthaidí 15/12 le díol .
Físeáin Meaisín: https://www.facebook.com/yang.ellen1988
Múnla saincheaptha nua le scáileán tadhaill 10 "LCD ardluais agus is nua
| Príomh paraiméadair | |
| Feidhm | bróidnéireacht caipín, bróidnéireacht léine, bróidnéireacht árasán ... |
| Mionsamhail# | 1502C |
| Luas | 1000-1200 píosaí in aghaidh an nóiméid |
| Main Motor | Mótar Panasonic Servo |
| Mótar XY | Mótar céim |
| Bogearraí digiteach | Dahao |
| Formáid Deartha Bróidnéireachta | DST, DSB |
| An Bord Rialaithe | Topwisdom, 10 "LCD scáileán tadhaill |
| Teanga | Béarla, Fraincis, Spáinnis, Portaingéilis, Araibis ... 12 teanga iomlán |
| Voltas | AC110-220V, inoiriúnaithe le haghaidh aon volatge |
| Cumhacht | 50-60HZ |
Gnéithe:
A. Oiriúnach le haghaidh bróidnéireachta éadaigh, caipín agus éadaigh críochnaithe
B. Limistéar bróidnéireachta: 400 x 450 mm
C. Luas uasta 850 SPM
D. 270 ° Aonad fráma caipín leathan
E. Trimmer snáithe uathoibríoch
F. Athrú dath uathoibríoch
G. Brath briseadh snáithe
H. Dearadh Réamh-Sewála in ann
I. Leictreachas: 110V / 60Hz nó 220V / 50Hz ar fáil
J. Tosaigh, Stop, agus Éigeandála
K. Meaisín le fáinní láimhe ar dhá thaobh le luchtú go héasca
L. Tosaigh, lascaigh a shuiteáil san áit cheart, níos airde ná an múnla seo caite, níos éasca le feidhmiú.
M. Déanann struchtúr nua i dhá thaobh an mheaisín meaisín iomlán níos seasta agus cobhsaí.
Painéal rialú:
A. Painéal rialaithe taispeántais "8" nua ar an scáileán tadhaill
B. Fuála fíor-ama a léiriú
C. Eochracha feidhm lena n-áirítear eochair roghnúcháin, trimmer láimhe, eochracha arrow.
D. Is féidir Roghnú a úsáid chun dlús a chur agus a laghdú go mall
E. Méid an chuimhne: 2, 000, 000 píosaí
F. Is é 150MHZ an próiseálaí le luas an chórais go tapa
G. port USB réidh
H. Is féidir córas rialaithe a nuashonrú go héasca
I. Tá an comhéadan cairdiúil agus éasca le húsáid
J. Tá Il-Theanga ar fáil cosúil le Béarla, Spáinnis, Portaingéilis etc.
| Córas Rialaithe | |
| Scamhadh uathoibríoch | tá |
| Gearradh uathoibríoch | tá |
| Athrú dath uathoibríoch | tá |
| Brath briste snáithe | tá |
| Méid an chuimhne | 20,000,000 stitches / 200 patrúin dearadh bróidnéireachta |
| Bogearraí cló / litreacha | ar fáil |
| Cód earráide | tá |
| Fuála i bhfíor-am | tá |
| Teangacha éagsúla ag leagan amach | tá |
| USB port, dearadh líonra a aistriú | tá |
| Seasamh léasair le solas dearg | tá |
| Solas faoi stiúir | tá |

| Accessories san áireamh | |
| Frames :( saor in aisce) | 2 shraith fonsaí ar ais ar feadh 30cm x 30cm (11.80 "x 11.80") do gach ceann 2 sraith fonsaí tosaigh de 19cm (7.50 ") do gach ceann 2 shraith fonsaí tosaigh de 15cm (5.90 ") do gach ceann 2 shraith fonsaí tosaigh 12cm (4.70 ") do gach ceann 2 shraith fonsaí tosaigh de 9cm (3.50 ") do gach ceann |
| Ceangaltán cap | (2 fáinne caipín, 1 tiomáint caipín, 1 fráma caipín) do gach ceann |
| Fráma flat | 1 Fráma Sash: 81cm x 48cm (32 "x 19") do 2 cheann |
| Rothaí cosanta | áirítear le haghaidh gluaiseacht éasca an mheaisín |
| Lámhleabhar oibríochta | Leagan Béarla agus Fraincis, is féidir teangacha eile a chur leis |
| Windbin Winder | San áireamh |
| Bosca uirlisí | yes, le snáthaidí, cómhalartóirí, braiteoir, bobbin ... |

| Gléasanna Roghnacha: |
| Bróidnéireacht Sequin |
| Bróidnéireacht |
| Bróidnéireacht leadránach |
| Bróidnéireacht Cording / Coiling |
| Bróidnéireacht Bead |
| Sonraí pacála | |
| Ábhar pacála | Bosca adhmaid saor ó mhaolú |
| Méid pacála | 1710 * 1060 * 1480mm |
| Meáchan comhlán | 490kg |
| Iarratas eile | Mar is gá don chustaiméir |

| Múnlaí eile mar rogha chun freastal ar d'éilimh ar ghnó bróidnéireachta | |||||
| Mionsamhail# | Ceann# | Snáthaid # | Limistéar Bróidnéireachta | Luas | Méid an Phacáiste |
| WY1201C, WY1501C | 1 | 15/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 840 * 840 * 930mm |
| WY1201CL, WY1501CL | 1 | 15/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 1580 * 1040 * 1100mm |
| WY11201CL, WY1501CL (saincheaptha) | 1 | 15/15 | 500 * 1200mm | 1200SPM | 1500 * 1100 * 1200 |
| WY902C, WY1202C | 2 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 1710 * 1060 * 1480mm |
| WY904C, WY1204C | 4 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 2700 * 1140 * 1660mm |
| WY906C, WY1206C | 6 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 3760 * 1140 * 1690mm |
| WY908C, WY1208C | 8 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 4510 * 1130 * 1670mm |
| WY910C | 10 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 4910 * 1130 * 1690mm |
| WY912C | 12 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 5838 * 1490 * 1600mm |

Fáilte chun cuairt a thabhairt ar ár n-mhonarcha i Shenzhen, an tSín.
Más mian leat, déan teagmháil linn le haghaidh praghas agus físeáin na meaisíní.
Téigh i dteagmháil le díolacháin: Ellen Yang (008613249433095)
Youtube / Facebook: ellen.yang1210
Clibeanna Te: Snáthaidí 2 cheann 15 meaisín bróidnéireachta ardluais wy1502ch, an tSín, monaróirí, soláthraithe, monarcha, athbhreithnithe, saor, praghas, ceannach, ar díol







