
Meaisín Bróidnéireachta Ard Gaoithe Luas WONYO 4 Le Bogearraí Wilcom WY1204CH
WONYO 4 ceann Meaisín Bróidnéireachta Ard Gaoithe le bogearraí Wilcom Suitble le haghaidh caipín, tléinte, éadaigh críochnaithe, seaicéad, éadaí leathair, mála, bróga, bead, sequin, cording, chenille, leadránach, bróidnéireacht árasán. 4 meaisín bróidnéireachta ceann le 12/12/15 snáthaidí ar díol. Físeáin Meaisín: ...
- Seachadadh Fast
- Dearbhú cáilíochta
- 24/7 Seirbhís do Chustaiméirí
Réamhrá Táirgí
Meaisín Bróidnéireachta Ardluais WONYO 4 ceann le bogearraí Wilcom
Inmholta le haghaidh caipín, tléinte, éadaigh críochnaithe, seaicéad, éadaí leathair, mála, bróga, bead, sequin, cording, chenille, leadránach, bróidnéireacht árasán. 4 meaisín bróidnéireachta ceann le 12/12/15 snáthaidí ar díol.
Físeáin Meaisín: https://www.facebook.com/yang.ellen1988
1.4 ceann meaisín Bróidnéireachta
Meaisín bróidnéireachta luas 2.High
3.3D meaisíní bróidnéireachta
4.Shoes Bróidnéireacht machoine
5. Meaisín bróidnéireachta
6.All meaisín bróidnéireachta
| Príomh paraiméadair | |
| Feidhm | bróidnéireacht caipín, bróidnéireacht léine, bróidnéireacht árasán ... |
| Mionsamhail# | 1204C |
| Luas | 850-1200 píosaí in aghaidh an nóiméid |
| Main Motor | Mótar Panasonic Servo |
| Mótar XY | Mótar céim |
| Bogearraí digiteach | Dahao |
| Formáid Deartha Bróidnéireachta | DST, DSB |
| An Bord Rialaithe | Topwisdom, 10 "LCD scáileán tadhaill |
| Teanga | Béarla, Fraincis, Spáinnis, Portaingéilis, Araibis ... 12 teanga iomlán |
| Voltas | AC110-220V, inoiriúnaithe le haghaidh aon volatge |
| Cumhacht | 50-60HZ |
1. An Meaisín Bróidnéireachta a thabhairt isteach
Clúdaíonn meaisín bróidnéireachta ríomhairithe ilghnéitheach, idir baile agus tráchtála, le patrúin agus lógó uathúil bróidnéireachta, agus an saincheaptha aitheantais phearsantaithe agus dearadh éadaí i bhfad níos fearr á bhaint amach. Seo na huirlisí pearsanta saincheaptha d'fhiontraithe.
A. Oiriúnach le haghaidh bróidnéireacht árasán, bróidnéireacht caipín agus bróidnéireacht éadaigh críochnaithe
B. Athrú saor in aisce idir baill éadaigh críochnaithe fráma fráma caipín
Rothlú uathoibríoch C.Pattern le 180 ° tar éis athrú ar aonad fráma caipín
Aonad fráma caipín D.270 ° ar leithead
Uasluas luas 1200 SPM
F. Taispeáin LCD Dath a léiríonn fuála fíor-ama
G. port ionchuir USB le tarchur sonraí tapa agus comhoiriúnacht mhaith
H. Athrú ar an réalta agus ar an dath uathúil, athraigh dath dathanna 200 uair
I. Braiteadh sciathán snáithe
J. Réimse dearadh réamh-sew in ann
K. Méid cuimhne 2, 000, 000 píosaí
L. Stad éigeandála, Cosc a chur ar thimpistí
M. Leictreachas: ionchur AC86-264V ar fáil
N. Tógtha saothra bobbin
O. Sonraí reatha a choinneáil nó a oibriú nuair a bhíonn stad éigeandála nó cumhacht as
P. Mending feidhm. (ar ais agus stíoga skip faoi rialtóir)
C. Athraigh an modh bróidnéireachta Cap / cothrom gan deireadh a chur leis an bhfráma a bhualadh.
R. Mainboard intergated i bpainéal rialaithe a chosaint ó dheannach nó fórsa seachtrach.
S. Is féidir le húsáid na heochracha ar an bpainéal a úsáid.
T. Líonra Tógtha
2. COMHLACHTAÍ SCREEN TREOCHTA
10 "Taispeántas LCD ard-sainmhínithe LCD agus scáileán tadhaill a thaispeánann an fhíor-am, fuinneog HCI simplí agus modh oibríochta teanga Muti a thacaítear leis, cuimsíonn sé comhéadan Síneach, Béarla, Rúisis, Ollainnis, Spáinnis, Portaingéilis, Tuircis, Gearmáinis, Araibis, Téalainnis, Vítneaimis. monatóireacht a dhéanamh ar riocht meaisín ar aon am.
| Córas Rialaithe | |
| Scamhadh uathoibríoch | tá |
| Gearradh uathoibríoch | tá |
| Athrú dath uathoibríoch | tá |
| Brath briste snáithe | tá |
| Méid an chuimhne | 20,000,000 stitches / 200 patrúin dearadh bróidnéireachta |
| Bogearraí cló / litreacha | ar fáil |
| Cód earráide | tá |
| Fuála i bhfíor-am | tá |
| Teangacha éagsúla ag leagan amach | tá |
| USB port, dearadh líonra a aistriú | tá |
| Seasamh léasair le solas dearg | tá |
| Solas faoi stiúir | tá |
IV.Deireadh / frámaí san áireamh
A. 2 x Fonsa Babhta Tosaigh Tapa 9 cm (3.5 ")
B. 2.2 x Fonsa Babhta Tosaigh tosaigh 23 cm (9 ")
C. 2 x Fonsa Babhta Tosaigh tosaigh 12 cm (4.7 ")
D. 2 x Fonsa Cearnóg Ar ais na Jacket 30 x 30 cm (12 "x 12")
E. 2 x Fonsa Babhta Tosaigh tosaigh 15 cm (5.9 ")
F. 1 x Fráma Sash 56 x 38 cm (22 "x 15")

Ceangaltán Cap san áireamh
5. Simplí boird

Gléasanna Roghnacha

Pacáil agus Seachadadh
Téarma seachadta: Tógann táirgeadh thart ar 13 lá laistigh de 7-10 lá tar éis íocaíocht 100% a fháil
Téarma íocaíochta: 30% TT réamhíocaíocht roimh tháirgeadh, 70% TT cothromaíocht eile roimh loingseoireacht.
| Sonraí pacála | |
| Ábhar pacála | Bosca adhmaid saor ó mhaolú |
| Méid pacála | 2750 * 1150 * 1600mm |
| Meáchan comhlán | 935kg |
| Iarratas eile | Mar is gá don chustaiméir |
Seirbhís
1. Seirbhís réamh-dhíolachán agus díolachán
Seirbhís comhairliúcháin a thairiscint, turgnamh phróisis na sampla, roghnú trealamh, oiliúint agus an t-innealra a shuiteáil agus úsáideoir an cheannaitheora.
1) Oiliúint: tar éis don cheannaitheoir seiceáil glactha, tairgeann an soláthraí an oiliúint saor in aisce do 2-3 oibritheoir agus do dhaoine cothabhála an cheannaitheora.
2) Is é 3-5 lá an t-oiliúint agus an t-am suiteála
3) Suiteáil agus coigeartú: Nuair a fhaigheann an ceannaitheoir an trealamh, déanann an soláthraí an trealamh a shuiteáil agus a choigeartú le cúnamh an cheannaitheora ar an láithreán agus é a sheachadadh ar deireadh leis an gceannaitheoir.
2. Seirbhísí tar éis díol
Áiríonn ár gcuideachta barántas aon bhliain agus cothabháil ar feadh an tsaoil don cheannaitheoir, le linn an bharántais, má tá aon locht i gcúrsa an trealaimh a úsáid (ach amháin na fachtóirí agus na fachtóirí atá déanta ag an duine seachas force majeure), cuirimid cothabháil saor in aisce, na codanna a gcaithfidh athrú a sholáthar dúinn freisin (seachas na codanna inchaite). Tar éis an tréimhse bharánta, cuirfimid an táille go cuí de réir an chothabhála.
Ceisteanna Coitianta Teo
C: An páirtí straitéiseach trustable fadtéarmach é seo?
A: Díreach a iarraidh ar ár gcustaiméirí, féachaint ar phróifíl na cuideachta, measúnú ar chumas, léargas ar mhonarcha, agus an onóir a bhí againn. Agus cén fáth nach dteagmháil linn ná cuairt a thabhairt chugainn?
C: Cén tseirbhís a gheobhaidh mé leis an gceannach seo?
A: Níl ort ach ar do sheirbhís: comhairliúchán atá ar fáil roimh dhíolacháin, cumarsáid éasca le linn díolacháin, téarma íocaíochta éasca, seachadadh réidh agus sábháilte cáilíochta ráthaithe, agus seirbhísí cinnte tráthúla tar éis díolacháin.
C: Cén cineál meaisín bróidnéireachta agus meaisín bróidnéireachta is gá dom?
A: Smaoinigh ar: éadaigh réidh / caipín / hata, nó éadaigh roimh fuála, nó díreach fabraic árasán?
Stitch árasán gnáth, nó stitch speisialta chenille / slabhra / loop, nó sequin / paillette, nó corda / téip / ribín chun luach a chur le do bróidnéireacht?
C: Cé mhéad ceann a theastaíonn uaim agus cén ceantar bróidnéireachta ar gach ceann?
A: Smaoinigh: cé chomh mór is atá do mhonarcha agus cé mhéid atá do tháirgeadh ionchais?
Braitheann an limistéar bróidnéireachta ar gach ceann ar an réimse is mó de do dhearadh bróidnéireachta a reáchtáil.
C: Cé mhéad píosaí a gheobhaidh mé in aghaidh an nóiméid (SPM) ar gach ceann?
A: Tugann múnla Super-luas ard uasmhéid. 1500SPM,
Tugann an tsamhail ardluais uas. 1200SPM,
Tugann an tsamhail luas gnáth uas. 1000SPM,
Tugann an tsamhail luas níos ísle max.850SPM.
C: An gá dom an tsamhail mhúnla nó geilleagar mionlach?
A: Smaoinigh ar: Cé mhéad a íocfaidh tú as meaisín? Is é an méid a chuirimid ar fáil duit cad is gá duit!
C: An féidir liom meaisíní ORD a léiriú agus a dhíol i mo mhargadh?
A: Fáilte chun páirt a ghlacadh sa teaghlach ORDER agus fás a bheith ina dáileoir láidir.
| Múnlaí eile mar rogha chun freastal ar d'éilimh ar ghnó bróidnéireachta | |||||
| Mionsamhail# | Ceann# | Snáthaid # | Limistéar Bróidnéireachta | Luas | Méid an Phacáiste |
| WY1201C, WY1501C | 1 | 15/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 840 * 840 * 930mm |
| WY1201CL, WY1501CL | 1 | 15/15 | 360 * 510mm | 1200SPM | 1580 * 1040 * 1100mm |
| WY11201CL, WY1501CL (saincheaptha) | 1 | 15/15 | 500 * 1200mm | 1200SPM | 1500 * 1100 * 1200 |
| WY902C, WY1202C | 2 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 1710 * 1060 * 1480mm |
| WY904C, WY1204C | 4 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 2700 * 1140 * 1660mm |
| WY906C, WY1206C | 6 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 3760 * 1140 * 1690mm |
| WY908C, WY1208C | 8 | 9/12 | 400 * 450mm | 850SPM | 4510 * 1130 * 1670mm |
| WY910C | 10 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 4910 * 1130 * 1690mm |
| WY912C | 12 | 9 | 400 * 450mm | 850SPM | 5838 * 1490 * 1600mm |

Clibeanna Te: meaisín bróidnéireachta ardluais wonyo 4 ceann le bogearraí wilcom wy1204ch, an tSín, monaróirí, soláthraithe, monarcha, athbhreithnithe, saor, praghas, ceannach, ar díol







